Speurtocht 2025

De speurtocht 2025 gaat naar Villajoyosa en wel op woensdag 5 november.

Net als het afgelopen jaar willen we er heen gaan met het treintje vanuit Teulada. Ten gevolge van de afstand neemt dat inclusief het vlotte overstappen in Benidorm ongeveer anderhalf uur. Vandaar vertrek Teulada 9:00 uur op het station. Bij grote deelname zal een aantal deelnemers daar om 10:00 uur vertrekken. Uitstappen in Villajoyosa halte Creueta.

Degenen die hier bezwaar tegen hebben kunnen zelf met de auto gaan. Er is een parkeerterrein achter het politiebureau dat vlak naast de treinhalte Creueta in Villajoyosa staat.

We verzamelen rond 10.45 uur in Cafetería La Barbera vlakbij de halte Creueta. Hier is een groot terras en daar krijgt iedereen de papieren voor de Speurtocht die daarvandaan begint. De eventuele tweede groep verzamelt daar rond 11.45 uur.

Mensen vertrekken in groepjes. Onderweg is er gelegenheid om zelf met je groepje of met meerderen ergens naar keuze te gaan lunchen. Daarna gaat de speurtocht verder en brengt hij u terug naar het station.

Een extra optie is er om ook aansluitend nog de Valor chocolade fabriek te bezichtigen. De Engelstalige rondleiding start daar om 16.15 uur.

AANMELDEN bij nvoc.coradekkers@gmail.com met vermelding van

  1. trein of auto
  2. Valor: wel of niet bezichtiging

De inschrijving sluit op 3 november of bij 70 aanmeldingen. Zoals gebruikelijk hebben leden voorrang bij de aanmeldingen. Mocht er op 3 november nog ruimte over zijn, zijn ook introducees welkom.

BETALEN: 3€ per persoon aan NVOC De Lage landen

ES05 0081 0674 6300 0138 6544 onder vermelding van Speurtocht Villajoyosa en naam en lidnummer (te vinden onder aan de mail).

 

De foto bovenaan is gelicenseerd door Diego Delso, delso.photo, License CC BY-SA