Aankondiging Bergstappers 2 mei 2026.

Voor sommige wandelingen geldt de aanhouder wint, was het vorig seizoen de wandeling in Senija, het is dit jaar de wandeling CORRAL DE BORREL in Gata de Gorgos.

Hij stond gepland voor 14 februari, helaas gemeentelijke verordening, afgelast. Volgende poging 3 maart: de regen was dit keer de spelbreker. Een maand verder stond de prachtige wandeling naar GRANADELLA.

Het voorwandel-team probeert het altijd zoveel mogelijk mensen naar de zin te maken. Dus … voor de overwinteraars die 2 MEI niet meer in Spanje zouden zijn, hebben Bert Sikkema en René Hoogeboom op woensdag 18 maart de CORRAL DE BORRELL als extraatje met deze mensen gelopen.

ZATERDAG 2 MEI is er dus een derde en voor dit seizoen laatste poging om een Bergstappers wandeling in Gata de Gorgos te lopen.

Het is een pittige wandeling van bijna 8 km, over een zeer afwisselende ondergrond van asfalt, zand, losse stenen en daarbij een paar pittige klimmetjes. Vanwege de mooie vergezichten zullen we voldoende pauzes inlassen voor het maken van foto’s en een wat langere pauze om wat te eten en te drinken (neem voldoende water mee want de zon is al heet).

Schoenen met een goed profiel, een stok, plus een redelijke conditie zijn voor deze wandeling wel aan te bevelen.
Na afloop gaan wij geheel vrijblijvend lunchen bij Case Edy in Teulada.

Wij verzamelen om 10.00 uur op de POLIGONO (Industrieterrein) van Teulada bij het ECOPARC aan de CALLE LLANTERNER.

Vanwege de beperkte parkeergelegenheid moeten we proberen in ieder geval met 4 personen in één auto naar Gata de Gorgos te rijden.

Tenslotte: we lopen mee voor eigen verantwoordelijkheid maar zijn wel een groep.

Dit keer gaat het lukken, tot zaterdag.

Het voorwandel-team